Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 21.01.2020, 07:48

Липненська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учителям

УЧИТЕЛЯМ

Тенденції розвитку громадської свідомості в останні роки свідчать про те, що центром системи освіти стає особистість, її здібності й особливості.

Пріоритетними напрямами трансформації сучасної освіти є не знання самі по собі, а саморозвиток особистості, яка має творчі здібності, самостійно та вільно мислить, а також здатна використовувати свої знання та досвід у реальних життєвих ситуаціях.

Практичні проблеми, що постали перед сучасною педагогічною наукою, торкаються переорієнтації освіти на інтереси безперервного процесу самовдосконалення особистості, впровадження моделі компетентнісно зорієнтованого навчання, що створює умови для здобуття високоякісної освіти.

Тому підвищення рівня професійної майстерності вчителя є одним з пріоритетних завдань на усіх етапах розвитку школи. Сучасній школі потрібен такий учитель,який зможе оновлювати та удосконалювати зміст своєї педагогічної майстерності для того, щоб навчити учнів оперативно приймати правильні рішення у нестандартних ситуаціях, уміти аналізувати і контролювати власну діяльність; учитель, який володіє новою педагогічною етикою, етикою взаєморозуміння, взаємоповаги, творчого співробітництва.

Перед учителем постає важливе завдання підготувати дітей до дорослого життя так, щоб вони не втратили моральні орієнтири, знайшли сенс життя, змогли найефективніше та найповніше реалізувати свої здібності і переконання.

Сьогодні соціуму потрібні учні і випускники готові змінюватися і пристосовуватися до нових потреб життя, оперувати й управляти інформацією, активно діяти, швидко приймати рішення, навчатися упродовж життя.  Тому одним із основних завдань сучасного вчителя є побудова навчання як цілісного творчого процесу. Основною формою такого навчання є урок як цілісний творчий процес.

Вчителю важливо так організувати навчально-виховний процес, щоб учні самі відкривали для себе нове (правило, закономірність, властивості, тощо), доводячи висунуті гіпотези, активно спілкуючись між собою та вчителем. Тому основне завдання освіти сьогодення – не лише озброїти випускника школи необхідними знаннями, а сформувати в нього  вміння і бажання вчитися все життя, здатність до саморозвитку, самовдосконалення на основі рефлексивної самоорганізації.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2020
    Безкоштовний хостинг uCoz